Dokaž jí, že jsi stále skvělý milenec

Dostal se váš vztah do fáze, kdy jste spíš přátelé, spolubydlící, ale milenecká vášeň pomalu vyprchala a touha vyhasla? A s tím se objevují i otázky.

Jsem pro svou ženu pořád přitažlivý?
Přináší jí sex uspokojení?
Netouží po něčem lepším?
Jak jí můžu dopřát lepší prožitek?
Co když jí už nestačím?

nahý pár v objetí

Základem ve vždy upřímná komunikace. Na druhou stranu, položit ženě přímo tak intimní otázky, aniž by na to byla připravená, může nadělat více škody než užitku. Proto je lepší to vzít zlehka a pro začátek se zamyslet nad tím, jak bylo na začátku vztahu. Pokud sex ve vztahu v jeho začátcích fungoval, není takový problém to obnovit. Chce to jen nebát se a trochu experimentovat. A samozřejmě se ptát, ovšem chytře. Protože jak jinak zjistíš, po čem tvoje úžasná žena touží?

Stejně jako se s věkem mění preference v jídle, pití, oblečení, tak se mění i v sexu. To ji rozpálilo před deseti lety už dnes nemusí fungovat. Tak zjisti, jak to je! Naplánuj romantický večer, posezení se sklenkou vína v intimní atmosféře a zahrajte si hru na pravdu. Jestli se stydíš, nachystej si otázky dopředu na malé kousky papíru a můžete je střídavě losovat a odpovídat na ně.

víno na pikniku

A že nevíš, na co se ptát? Můžeš se inspirovat tady:

Na jaký společný sex/milování nejraději vzpomínáš?
Máš nějaké přání, které bych ti mohl splnit?
Zdál se ti někdy erotický sen? O čem byl?
Jaká je tvoje oblíbená erotická fantazie?

A samozřejmě dobře poslouchej, po čem touží, abys jí to mohl splnit. Nejlépe hned v následujících minutách. Tady platí rčení, že štěstí přeje připraveným a pokud si nejsi jistý, že tvoje tělo bude spolupracovat, neboj se přizvat na pomoc přípravek na podporu potence. Protože by byla škoda pokazit si takový pěkný večer.

Moc se o tom nemluví, ale poruchy erekce jsou a přibývajícím věkem prostě častější záležitostí. A pokud se k tomu přidá i stres a únava, tělo by mohlo jednoduše selhat, i když hlava by chtěla. Neriskuj ale s nákupem náhodných, neověřených přípravků. Kvalitní a ověřenou viagru na prodej v rámci v ČR pořídíš u Erectmax. Spolehlivý prodejce ti zaručí tu nejvyšší kvalitu a rychlé a diskrétní doručení v rámci ČR. Jak se říká: „Kdo je připraven, není překvapen.“ Buď tedy připravený na každou intimní situaci.