Virtuální sídlo firem je skvělým plusem pro podnikatele


Máte svůj byznys slušně rozjetý, ale bohužel jste nenašli atraktivní místo, kde by mohla Vaše firma či společnost sídlit? Samozřejmě je to náročnější, když sídlíte v místě, které je hůře dostupné nebo málo viditelné. Je potom tedy zapotřebí mít více reklam. A zkusili jste se už zajímat o sjednání sídla firmy přesně tam, kde Vám to vyhovuje, aniž by jste museli stěhovat své stávající působení? Je tím myšleno to, že jsou společnosti, které vlastní viditelné a skvěle dostupné prostory přesně pro tyto účely. Sjednáte si s nimi smlouvu se svými požadavky a pak můžete toto sídlo volně využívat podle domluvy a svých potřeb. Můžete si tam sjednávat pracovní schůzky, nechat si tam zasílat korespondenci, která Vám bude obratem doručena do Vašich rukou a další a další výhody. Díky sjednanému virtuálnímu sídlu můžete získat více klientů a zákazníků. Možná nevěříte, že to může fungovat, ale je to maximálně prověřené a tuto službu využívá nespočetně podnikatelů.

Lidé v kanceláři

Virtuální sídlo firmy Ostrava je na fantastickém místě v centru, kde je pro každého přijatelná skvělá dostupnost. Klienti tuto kancelář nebo prostory celkově snadno najdou. Koukněte se na jejich webové stránky a zjistěte přesně ty výhody, které by to neslo právě pro Vás. Zajímá Vás, kolik to vše může stát? Vše je dobře propočítané na stránkách pronajímatele a musím říct, že když se vezme v potaz, kolik financí Vám může přinést reprezentativní sídlo Vaší firmy, je ta částka naprosto skvělá. Prostě a jednoduše se tahle investice rozhodně vyplatí.

Žena v kanceláři

Zkuste se zamyslet, zda je tahle varianta přesně to, co by Vám pomohlo pro rozvoj Vašeho podnikání. Ještě bych podotkla, že interiér kanceláří je na dobré úrovni. Reprezentace je na prvním místě. A proto si pronajímatel dává záležet, aby jste byli maximálně spokojení s nabízenými prostory a jeho službami celkově.

Ani internet není obchodníkova jistota

Zabývat se obchodováním není zase až tak lehký úkol, jak by někomu mohlo připadat. A jestli je na tom něco opravdu zásadní a nepodcenitelné, je to otázka vydělávání si peněz. Každý, kdo s něčím obchoduje, se prostě musí postarat o to, aby mu to vždy vyneslo dost na to, aby se z toho dalo slušně žít.

Jenže potřebných zisků se tu dosahuje jedině tak, že se podaří prodat dost zboží za dost výhodné ceny. A k tomu je nevyhnutelně potřeba dostatek zákazníků. A právě s těmi je nejednou potíž. Ne že by snad bylo na světě lidí málo, ale ne vždy se jich nechá dost přimět k návštěvě určitého obchodu a nakupování v něm. A potíže se sháněním zákazníků mají nejen běžné obchody, ale dokonce i e-shopy, tedy obchody internetové. Jakkoliv to u nich sice tak nevypadá, ani je nejednou nenavštěvuje tolik lidí, aby se tyto dokázaly ekonomicky udržet nad vodou. A za takovou nízkou návštěvností stojí obvykle internetové vyhledávače.

nápis SEO

Internetové vyhledávače pomáhají sice na internetu ve hledání, ale zatímco hledajícím lidem prokazují dobré služby, je tomu u těch, kdo jsou hledáni, jinak. Ty totiž vyhledávače zkoumají a hodnotí podle svých kritérií a pak z nich nabízejí žádoucím způsobem jenom skutečně nepatrný zlomek těch nejdokonalejších. A zatímco se tak několik webů ocitá na nejvyšších a snadno využitelných příčkách odkazů v internetových vyhledávačích, většina ostatních je tu umístěna natolik nešťastně, že je tu nikdo vlastně už ani nehledá. A nenajde.

internetový vyhledávač

A když se chce někdo z obchodníků dostat z nevýhodné pozice, kde ho nikdo nehledá a nenajde, na pozici, která mu zaručí návštěvnost, musí optimalizovat. Tady vylepšit svůj web tak, jak to vyhovuje právě vyhledávačům. A s tím si laik vesměs neporadí a potřebuje tedy pomoc se SEO pro Shopify od odborníků typu PPC Profits. A teprve e-shop, který je kvalitně optimalizovaný, může očekávat, že se stane lukrativní záležitostí.

Fitness centrum

Rezervační systém pro sportoviště je velmi vhodný pro jednotlivce nebo i sportovní oddíly. Musím říct, že je to velmi skvělé, protože rezervační systémy skvěle fungují na principu, že fronty nebo dlouhé čekání pro vás bude již minulostí. Já sama jsem několikrát těchto služeb využila a jsem za to nesmírně ráda. Nemůžu si vůbec stěžovat a jsem nadšená, že jsem se o tomto způsobu rezervace dozvěděla. Navíc je to i finančně lepší než klasicky. Takže tento způsob mohu vřele doporučit. Pamatuji si, jak jsem kdysi dávno chodila v našem městě do fitness centra.

Běh je má vášeň

Musím říct, že ze začátku jsem se dost styděla a musela jsem se hodně přemlouvat, abych tam vlezla. Měla jsem za to, že fitness centra jsou jen pro štíhlé dámy a ženy. Když jsem se totiž tam dívala, tak jsem tam nikde neviděla obézní nebo ženu s nadváhou. A já měla tak patnáct kilo navíc a chtěla jsem to dát dolů. Samozřejmě, že jsem to zkoušela i doma, ale musím říct, že ve fitku je to přeci jenom lepší. Tam vás nic nerozptyluje a vy se soustředíte opravdu jen na cvičení. Navíc se vás tam za poplatek může ujmout i nějaký trenér, který vám nejlépe poradí. Věřte mi, fitness trenéři to vědí nejlépe a umí vám doporučit a poradit cvičení na míru. Tak abych se ale vrátila k tématu a mému ostychu. Nakonec jsem tam tedy šla. Dívala jsem se dolů, protože všude kolem měl byl samý sval a pevná postava, naproti té mé, rozkydlé. No, prostě jsem se styděla a stydím se i dnes. Jsem od přírody hodně stydlivá.

Při sportu je vhodná obuv důležitá

Jaké ale bylo pak mé překvapení, když se mi ve fitku vůbec nikdo nesmál. Byla jsem za to hodně ráda a musím říct, že jsem byla na sebe pyšná, že jsem se tam odhodlala jít. Nyní chodím do fitka třikrát týdně a výsledky jsou vidět již po dvou měsících! Takže jsem ještě více motivovaná, že cvičit jen tak nepřestanu. Mám i osobního trenéra, takže víc jsem si přát fakt nemohla. Více informací je zde na našem webu.

Proč zvolit dodávku


Dodávka má spoustu výhod, pokud potřebujete převážet větší náklad, kdy má i jiné jízdní vlastnosti. Nemusíte si ji kupovat, protože jsou tu půjčovny.

Proč zvolit dodávku

Snadná přeprava

V našem životě je mnoho situací, kdy si třeba koupíme rozměrnější náklad, což může být nová skříň a tu budeme potřebovat odvést až k nám domů a tam smontovat. Bohužel osobní vozidlo není pro takovou přepravu mnohdy dostatečně velké a náklad do něj prostě nenarveme. V takovém případě nastupuje na scénu rozhodně dodávka, protože takové vozidlo není žádný kolos, ale skvělý prostředek pro přepravu středních nákladů, protože ty zvládá naprosto dokonale a bez jediné chybičky.

stěhování domu

Můžete ji klidně řídit s řidičským oprávněním skupiny B a není na tom nic složitého, jen je potřeba pamatovat na větší rozměry. Většina modelů jsou opravdoví pracanti, kteří byli stvoření pro to, aby zvládli každý den jezdit klidně stovky kilometrů s nákladem na potřebné místo, což se jim skvěle daří. Poslouží obyčejnému člověku například pro stěhování, ale stejně dobře zvládají i práci ve velkých firmách, kde je rozhodně nešetří.

Půjčení za nízkou cenu

Při potřebě dodávky je pro normálního člověka si ji kupovat, protože pokud ji budeme používat třeba jednou za měsíc, tak se rozhodně provoz nevyplatí, protože je dost věcí, o které se musíte starat, což rozhodně není jen tak a zadarmo. Půjčovna dodávek Prahanemá problém Vám vůz půjčit na jeden den nebo klidně na měsíc, protože záleží jen na Vašich přáních.

nákladní auto

Dlouhodobý pronájem je zejména častý u firem, když se jim například pokazí služební vůz, protože práce nepočká až se opraví. Společnost půjčuje pouze vozy, které jsou v dobrém technickém stavu, mají platné doklady a pojištění. A proto nečekejte žádné vraky, které se půjčují za pár drobných, kdy se bojíte o bezpečnost a zdárné dokončení přepravy. Tyto dodávky jsou totiž opravdu spolehlivé a vydrží. Samozřejmě ceny jsou nízké, a proto můžete vše možné převážet za velmi výhodnou cenu. Při potřebě ještě více místa si klidně můžete půjčit ještě přívěsný vozík.

Manželská poradna Praha

Pokud se ve vašem vztahu začaly objevovat problémy, pak je ideální čas na to, abyste je začali řešit. Čím dříve, tím rozhodně lépe.

Pokud to nenecháte jen tak, skutečně se může stát, že se váš vztah či již dokonce manželství, podaří zachránit.

I když to mnohdy nemusí být snadné, skutečně se to dá zvládnout.

Pomoct by vám s něčím takovým mohla manželská poradna Praha Drahomirasinova.

muž a žena

Právě v Praze sídlí velká spousta těch, kteří jsou zde od toho, abyste si s nimi mohli promluvit a vyřešit všechny vaše problémy.

Nemusí se jednat pouze o problémy vaše, ale také problémy vaší drahé polovičky.

Komunikace je základem všeho. Pokud spolu nebudete ve vztahu komunikovat, může jít právě díky tomu váš vztah do kytek, o což jistě nestojíte.

Jestliže je něco, co rozhodně není příjemné, pak jsou to rozvody či rozchody. Ani pro jednoho něco takového nemusí být jednoduché.

Je sice pravda, že mnohdy se člověk z něčeho takového po čase oklepe a jde dále, ale časem zjistíte, že najít někoho, kdo tady pro vás bude po zbytek vašeho života, je skutečným úspěchem.

Na světě existuje neskutečná spousta lidí. Najít ale někoho, kdo by vám vyhovoval a to ve všech směrech už tak snadné není.

Kolikrát se také stane to, že když už si konečně někoho najdete, daný člověk o vás po čase ztratí zájem a jde hledat někde jinde. Něco takového skutečně není nijak příjemné.

Člověk si pak může říkat, jestli je něco špatně s ním nebo s druhými a má sám ze sebe špatný pocit.

Udržet si vztah nebo manželství opravdu není snadné.

spokojená rodina

Zejména tedy v dnešní době, kdy existuje neskutečná spousta sociálních sítí a také seznamek. Bohužel to, zda budeme dostatečně dobří pro naší druhou polovičku, nijak neovlivníme. Vše je to o daném člověku.

Určitě by nebylo na škodu si o některých věcech promluvit. Může se například jednat o věci, které se vám na druhém nelíbí nebo vám na druhé osobě vadí. Něco takového skutečně dokáže pomoci.

Vyzkoušejte to i vy. Možná že si tím skutečně zachráníte vztah či manželství, které za to stojí a byla by velká škoda, kdyby něco takového nevydrželo tak, jak může.

Údaje, které potřebují ochranu

Podle Obecního nařízení o ochraně osobních údajů, což je spíše známé pod zkratkou GDPR, má každý občan právo vědět, jak se s jeho údaji nakládá. Zdali nedochází nebo nemůže dojít k úniku různých údajů či k jejich zneužití. Podle nové revoluční legislativy EU by k tomu docházet nemělo, protože je výrazně zvýšená ochrana osobních dat. Jsou dokonce zřízeny kontrolní orgány a sazby za nedodržení přísných podmínek, jsou příliš vysoké. Poté si každý hodně dobře rozmyslí, aby tento zákon dodržoval co nejlépe. Dodržovat přísná pravidla GDPR musí všechny firmy a instituce, ale i jednotlivci a online služby, které zpracovávají data uživatelů.

data

Co dělat s daty, když již nejdou potřebná?

Tady se musí postupovat podle stanoveného zákona, což není zrovna jednoduché a měla by to provádět společnost, která má na to certifikaci a také prostory. Skartace dokumentů Praha: http://ekoskart.eu/ poskytuje právě tyto služby, které nabízí všem, kteří potřebují důkladně zlikvidovat tyto data. Není to o tom, že se dokumenty rozřežou na malé kousky, které nikdo neposkládá. Zde to zákon vidí trochu jinak a je třeba se těchto pravidel držet. Skartační zřízení upravuje stanovený zákon a archivnictví a spisové službě, dále jak se má vše důkladně provést. Skartace dokumentu – Praha splňuje nejen veškeré podmínky, ale vychází vstříc každému, kdo si tyto služby objedná.

skartovaný papír

Skartace svépomocí? To raději

Vzhledem k tomu, že se skutečně jedná o citlivé údaje a je třeba mít v rukou jak pro úřady, tak pro ty, kteří by se dožadovali svých práv, nějaký ověřený doklad. Rozhodně není na místě skartace svépomocí. Je vždy lepší se obrátit na organizaci a zakázku jí zadat. Ta je povinna fungovat tak, jak jí ukládá zákon a po skartaci vystaví v souladu se stanovenou normou protokol, o tom, že dokumenty zajistila a provedla jejich následnou skartaci. Navíc je u toho stanovený dohled, aby nedošlo k úniku dat. Navíc nejde jen o skartace dokumentu, ale i o další nosiče, což je DVD, CD a mnohé další.

Více lidí, více kupců

SEO analýza je věc, která není zase tak jednoduchá a výsledky mohou být leckdy trochu zavádějící, nedělá-li tyto analýzy odborník. V jádru pudla šlo v tomto sporu o to, zda bude vyšší obrat. Jenže zde jde již o něco jiného nežli návštěvnost webu, kterou ovlivňují jiné parametry. SEO neumí ovlivnit kvantitu nákupu a ani počet nakupujících. Může (a to o hodně) zvednout návštěvnost webu, protože se dostane mezi první ve vyhledávači. A všeobecně se vychází z pohledu, více lidí, více potencionálních kupců. Tedy pokud váš web navštíví tři sta lidí nebo tisíc, je to rozdíl. Pokud však nakoupí padesát lidí stejně v obou případech, bude to vypadat matematicky jinak, než když to spočítáme na procenta. Pokud tedy nakoupí deset procent z každého příkladu, je to o něčem naprosto jiném, protože deset procent ze tří set lidí a z tisíce, to již poznat na tržbě určitě půjde.
Znázornění analýzy

Tedy, zpět, ano SEO analýza může napomoci majiteli webu, aby si zajistil o mnoho větší návštěvnost.

Pokud budete chtít do této věci proniknout hlouběji, není to problém, na internetu jistě naleznete hodně studijního materiálu, avšak je to hodně náročné. Je to totiž kapitola sama pro sebe a laiky k sobě moc nepouští. Jedni píší tak, druzí zase naopak a jsou i takoví, kteří tvrdí, že je SEO zbytečnost, máte-li technicky a jinak dokonalý web. Tyto spory jsou sice zajímavé, avšak zbytečné.

SEO konzultanti to asi vědí nejlépe. Ti mají potřebné znalosti, které jsou na patřičné úrovni. Jistě vědí, co je to stavba webu, jeho struktura a co je také kreativní obsahová strategie. O povinnosti znát věci kolem správ serverů se ani nezmiňuji, protože je to samozřejmé.

Grafy analýzy

Nuže, pokud i vy chcete opravdu kvalitní analýzu SEO, spojte se s odborníky na slovo vzatými a na řeči těch „zkušených“ kteří o tom moc nevědí skutečně nedávejte. A pamatujte, že výsledky nebudou viditelné ani za minutu a ni za hodinu. Ty se projeví později.

Chcete pohyb spojit se zábavou?

Při výběru dovolené zpravidla preferujete zasněžená místa a rostoucí nadmořská výška ve Vás vyvolává jen nadšení? Vyrazte na hory https://www.bmikalkulacka.cz/vyrazte-na-hory-bezne-lyzovani-spali-vice-kalorii-nez-si-myslite! Ačkoli pro některé je naprosto nepředstavitelné vzdát se určité částky peněz kvůli chladu, zahalit se do zimní pokrývky provázející Vás po každičkou minutu pobytu a podniknutí takového kroku by znamenalo narušení a vybočení ze své běžné komfortní zóny, může přinést mnoho pozitiv, které prvotní nejistotu před sjednáním a zorganizováním samotného výletu rychle přetvoří v pocit učinění skvělého rozhodnutí.

lyžaři pod lanovkou

Výborná příležitost k získání nezapomenutelných zážitků
Značná část společnosti preferuje horké dny složené především z chytání bronzu u pláže a relaxace v podobě neustálého osvěžování se pomocí drinků po okrajích mořské vody oproti slunečním paprskům vykukujícím za vrstvou lesklého sněhu, aniž by si uvědomovala, že i teplotně drsnější podmínky mohou zajistit vynikající zábavu. Nemusíte totiž mít nutně po boku své nejbližší, abyste se mohli vydovádět na kluzké sjezdovce a vracet se s dojmem spokojenosti a dobře investovaného finančního obnosu.

unikátní výhled

Sportování, otužování se
Skloubení dovolené, příležitosti k odpočinku a nabrání nové energie přes bonusovou míru pohybově založených aktivit? Pro mnohé splněný sen. Ten se však může odrazit v realitě každého jedince, uchopí-li příležitost do svých rukou. Pokud se aktuálně snažíte zlepšit ve sportu, najít, ve kterém z nich se schovává Váš skrytý talent, nebo si zakládáte na své postavě, a tak pro Vás není pouhé válení se pod slunečníkem ideálním řešením, přičemž si raději užijete krásného počasí formou lyžování či jinými druhy možností trávení času na bílých vrcholcích, možná Vás potěší fakt, že Vám tato volba pomůže udržet se ve formě i přes zápletky s udržením dietní stravy, nepoškození jídelníčku či tohoto cestování.

Jak funguje cashback?

Většina Čechů takovému systému nevěří a nemají žádnou důvěru pro takové stránky. Všechny e-shopy se snaží vydělávat na propagací svého zboží. Platí drahé reklamy v televizích, rádiu či na billboardech. Jenže jedna možnost reklamy je také v cashback. Určitý portál nabídne zákazníkům e-shopy, z čeho mají provizi. Vás to však navede na to, že pokud nakoupíte na e-shopu, který je v nabídce, část peněz se vám vrátí. Jak velká část se odvíjí na portálu a spolupráci s daným prodejcem. Na takovém systému vydělávají všichni, zákazníci, prodejci i zprostředkovatelé.
Celý proces započnete registrací na vámi vybraném portálu. Následně si na portálu vyberete, co si vlastně koupit chcete.
nakupování na mobilu
Dejme tomu, že chcete koupit televizi, v portálu vyhledáváte obchody podle toho, kdo prodává elektro, vyberete si nejvýhodnější nabídku, najdete ideální televizi a koupíte si jí přes e-shop. Na portál se vám následně po schválení přičtou peníze, které vám byli před prodejem slíbeny a vy si je u jenom pošlete na účet.
Poté jsou tu i e-shopy, které přímo nabízí odměnu za nákup. Třeba slevu či dárek k nákupu dle ceny objednávky. Pro ty, co odměny nenabízí jsou portály, kteří zaznamenávají všechny slevy a akce, které můžete využít v podobě slevových kódu.  Různé bonusy získáváte za registraci na portálu, či za přivedení kamaráda.
nakupování na počítači
Než si vyberete určitý portál zohledněte, zda nabízí hojný počet obchodů, které často využíváte. V nabídce obvykle najdete seznam od největších prodejců až po ty nejdrobnější. Při výběru si také všimněte, jaké odměny a cashback nabízí. Pokud nakupujete pravidelně na určitým e-shopu a portál ho nabízí, můžete ušetřit spousty peněz. Informace není nikdy těžké zjistit. Počet obchodů a velikost odměny najdete během chvilky, portály se těmito informacemi hrdě chlubí hned na úvodní stránce.

Pravá mozzarella je pro fajnšmekry

O tom, že je mozzarela italský sýr, není žádných pochyb. Ale zda se vyráběla dřív z kravského či buvolího mléka, o tom se vedou spory dodnes. Vzhledem k tomu, že krávy byly v Itálii dřív než buvoli, se většina názorů přiklání k tomu, že původní mozzarella byla vyráběna z mléka kravského. Protikladem tohoto tvrzení je ale fakt, že první dochovaný recept na mozzarellu je z roku 1120, a jde o mozzarellu z mléka buvolího. Takže teď babo raď! Ale protože každá z nich má něco do sebe a každá je něčím specifická, vyrábějí Italové tradiční mozzarelly obou druhů. Mozzarella di bufalo je chuťově silnější a lehce nakyslá. Vzhledem k tomu, že buvolí mléko je podstatně tučnější než kravské, je buvolí mozzarella více sytá. Sníte jednu a jste najezení. Mozzarella z kravského mléka je podstatně lehčí, svěžejší chuti a hodí se i pro ty, co hlídají linii.
salát caprese
Chcete si vyrobit svou mozzarellu? Prosím, zde je návod ….
Je to zdánlivě jednoduché: mléko se prudce zchladí na teplotu tak 2-3 stupně a ihned se začne intenzivně míchat, aby nedocházelo k usazování smetany na jejím povrchu. Následně se do mléka pomalu přidává kyselina citronová (původní recept přidával zkyslé mléko) až do doby, kdy získá kyselost „tak akorát“. Této fázi se říká „čtení mléka“. Tudíž, až je mléko „přečteno“, zahřeje se na teplotu 35 stupňů a přidá se do něj syřidlo, které způsobí sražení mléka. Po 10 až 15 minutách je mléko sražené a rozkrájí se na velké kostky, které se nechají chvíli odpočinout. Z původně pevné hmoty začne po chvilce odpočinku vznikat hmota tvarohová, které se říká cagliata. Ta se pak rozmělní na malé kousky, které se neustále promíchávají a promíchávají, aby se z ní dostalo co nejvíce syrovátky ven. Syrovátka se pak vycedí a ponechá k výrobě jiného druhu sýra, např. ricotty. A nyní už přichází etapa, při které se cagliata promění na mozzarellu. K tomu je potřeba hmotu lehce prosolít a zalít téměř vařící vodou. Lehce promíchat. A právě v tomto okamžiku přišel čas pro opravdového mistra sýrařského, aby holýma rukama vytáhnul z téměř vařící vody onu hmotu a vyskládal ji na dřevěná prkýnka. Říká se, že správný sýrař se pozná podle azbestových rukou a tento moment je toho důkazem. Nyní začíná fáze natahování. Tak dlouho se cagliata různě natahuje a vytahuje do délky, do šířky, až získá ideální konzistenci, ze které se tvarují samotné sýry. Ty pak mohou být ve tvaru kuliček, proužků nebo uzlíků. Hotové sýry se ponoří tak na půl hodiny do studené vody a tím je dílo ukončeno. Z vody už putují přímo na stoly strávníků.
sýr a zelenina

Nejlepší je z čerstvě nadojeného mléka
Správně udělaná mozzarella je chutná sama o sobě, jemná, lehce slaná a vláčná. V podstatě k ní není potřeba nic přidávat. Její kvalita je přímo závislá na kvalitě mléka. Ideální je ji vyrábět z mléka nepasterizovaného, ale s tím, že ji musíme nejpozději do týdne sníst. Tato mozzarella je ale delikatesou. Vyrábět se dá i z pasterizovaného mléka, její trvanlivost je pak delší, ale na chuti už to jde poznat.
Češi milují italský Caprese salát
V českých kuchyních se nejčastěji z mozzarelly připravuje italský salát Caprese. Sýrové kuličky se nakrájí na kolečka, proloží se plátky rajčat a listy bazalky. Vše se lehce osolí a zakape olivovým olejem. Málokoho u nás napadne, že tyto tři suroviny, tedy jejich barvy, mají připomínat barvy italské vlajky. Italové jsou na to náležitě hrdí.
Pokud vám mozzarella připadá nijaká, je někde chyba
Dnešní svět si příliš nezakládá na tradicích a co nejlepší kvalitě. Dnes je to spíš o ceně a dlouhé trvanlivosti výrobků. Ne jinak je to i u mozzarelly. Aby vydržela co nejdéle, nahrazuje se čerstvé mléko mlékem sušeným a v nemalém množství se přidávají i různé chemické „vymoženosti“. Bohužel. Možná i proto Češi mozzarelle příliš neholdují, přijde jim chuťově nevýrazná. Důvody, proč je tento sýr mdlé chuti, jsme si uvedli výše. Proto budete-li mít někdy možnost ochutnat opravdu poctivou pravou italskou mozzarellu ručně tahanou, tak rozhodně neváhejte. Možná se k těm kupovaným už nikdy nevrátíte a ta pravá mozzarella se stane součástí vašeho jídelníčku. Naštěstí jde sehnat už i na území naší republiky.