Fitness centrum

Rezervační systém pro sportoviště je velmi vhodný pro jednotlivce nebo i sportovní oddíly. Musím říct, že je to velmi skvělé, protože rezervační systémy skvěle fungují na principu, že fronty nebo dlouhé čekání pro vás bude již minulostí. Já sama jsem několikrát těchto služeb využila a jsem za to nesmírně ráda. Nemůžu si vůbec stěžovat a jsem nadšená, že jsem se o tomto způsobu rezervace dozvěděla. Navíc je to i finančně lepší než klasicky. Takže tento způsob mohu vřele doporučit. Pamatuji si, jak jsem kdysi dávno chodila v našem městě do fitness centra.

Běh je má vášeň

Musím říct, že ze začátku jsem se dost styděla a musela jsem se hodně přemlouvat, abych tam vlezla. Měla jsem za to, že fitness centra jsou jen pro štíhlé dámy a ženy. Když jsem se totiž tam dívala, tak jsem tam nikde neviděla obézní nebo ženu s nadváhou. A já měla tak patnáct kilo navíc a chtěla jsem to dát dolů. Samozřejmě, že jsem to zkoušela i doma, ale musím říct, že ve fitku je to přeci jenom lepší. Tam vás nic nerozptyluje a vy se soustředíte opravdu jen na cvičení. Navíc se vás tam za poplatek může ujmout i nějaký trenér, který vám nejlépe poradí. Věřte mi, fitness trenéři to vědí nejlépe a umí vám doporučit a poradit cvičení na míru. Tak abych se ale vrátila k tématu a mému ostychu. Nakonec jsem tam tedy šla. Dívala jsem se dolů, protože všude kolem měl byl samý sval a pevná postava, naproti té mé, rozkydlé. No, prostě jsem se styděla a stydím se i dnes. Jsem od přírody hodně stydlivá.

Při sportu je vhodná obuv důležitá

Jaké ale bylo pak mé překvapení, když se mi ve fitku vůbec nikdo nesmál. Byla jsem za to hodně ráda a musím říct, že jsem byla na sebe pyšná, že jsem se tam odhodlala jít. Nyní chodím do fitka třikrát týdně a výsledky jsou vidět již po dvou měsících! Takže jsem ještě více motivovaná, že cvičit jen tak nepřestanu. Mám i osobního trenéra, takže víc jsem si přát fakt nemohla. Více informací je zde na našem webu.