Hubněte způsobem, který je správný

Hubnutí je věc, kterou si projde snad každý. U žen je to však ještě častější, a to kvůli jejich dispozicím. Od přírody totiž mají ženy ve svém těle vyšší procento podkožního tuku, což se dokáže velmi rychle projevit. Nemá-li navíc žena dobrou genetiku, může se velmi rychle stát, že postava se začne měnit nepříjemným způsobem. Taková situace je často řešena různými dietami, přičemž zpravidla dojde člověk k tomu, že nic nefunguje. Není to ani tak o otázce fungování, jako spíše o otázce udržitelnosti. Když totiž někdo skutečně zhubne, mnohdy to má zpátky hned po tom, co se vrátí v původní stravě. Je proto třeba najít jiný způsob, který v rámci této záležitosti mnohem lepší. A právě v tom dokáže pomoci keto dieta pro ženy https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete.

nudle a rýže

Stojí za to zkoušet stále něco nového?

Abyste mohla zhubnout, nepotřebujete vyzkoušet tisíce různých způsobů stravování. Naopak, nejlepší je, když zůstanete u jednoho konkrétního, u kterého však vydrží. Proto byste měli smýšlet velmi pozitivně právě ve smyslu keto diety, která je tak trochu odlišná oproti ostatním stravovacím režimům. Zde vám totiž jde o vyřazení sacharidů z objemu potravy, kterou zkonzumujete. To znamená odložit všechny ty rohlíky, pečivo, rýže či třeba brambory. Přijde vám to jako nerealizovatelné? Věřte tomu, že je to dostupné více, než si nyní myslíte.

těstoviny jako sacharid

V čem tedy spočívá to kouzlo?

Základem keto diety je konzumace nadmíru tuků a bílkovin, zatímco sacharidy jsou v ústraní. V podstatě jde o to, aby tělo začalo spalovat zásoby, které si za celou dobu života vytvořilo. Tělu tohle přikážete nejlépe tak, že jej necháte lačnit po sacharidech, což bude mít za následek takzvané vylučování ketonů, tedy látek, které začínají vznikat, když objem konzumace sacharidů klesne pod cca 40 gramů za den, což je opravdu malá porce.