Hypotéka bez nahlížení do registru

Spoustu lidí má v současné době finanční problémy. Často se totiž dostaneme do finanční tísně a nevíme, jak se z toho dostat. Jestliže potřebujete získat další finanční prostředky a banky Vám je nechtějí poskytnout, řešením pro Vás jsou nebankovní společnosti, které nabízejí peníze i problémovým klientům. O jaké klienty se tedy jedná? Jedná se o klienty, kteří už nějaké dluhy mají, či mají exekuce a potřebují další peníze. Dále to můžou být klienti, kteří mají zápis v registru a moc dobře vědí, že by u banky nepochodili.

člově s dluhy

Taky si peníze můžou půjčit klienti, kteří žádné problémy nemají, ale získají díky tomu výhodné podmínky. Nebankovní hypotéka bez registru se dá řešit i spoludlužníkem. Finance se dají poskytnout podnikatelům, firmám, živnostníkům či obyčejným občanům, ale to už spíše se bude jednat o spotřebitelský úvěr.

půjčení peněz

Podmínky pro hypotéku bez registru

V první řadě byste měli vlastnit nemovitost. Dále byste si měli vybrat produkt, kterému se říká nebankovní hypotéka bez registru, to znamená, že se do registru nahlíží, ale záznamy se tolerují. Nemovitostí, kterou byste chtěli ručit, může být firemní objekt, rodinný dům, pozemek, či něco jiného. Můžete získat až 70% hodnoty nemovitosti. Někdy se provádí i odhad a to nejčastěji z fotografií nemovitosti. Výhodou je, že celý proces je rychlý a snadný, pokud byste si zvolili expresní komunikaci, můžete mít peníze už do 24 hodin od popisu smlouvy na účtu. Další výhodou je, že nemusíte platit poplatky předem ani po skončení či když si budete chtít úvěr splatit dřív. Splátky můžou být nízké, protože si je můžete rozvrhnout od jednoho roku až na třicet let. Pomocí takto získaných finančních prostředků si můžete splatit svoje dluhy, vymanit se z exekucí či zaplatit něco jiného. To nejdůležitější je, že o hypotéku můžou žádat lidé, kteří mají záznam v registrech. Pokaždé to nebývá vůbec žádný problém.