Jak si zařídit šatnu snů?

Šatnu si nemusíte zdaleka zařídit jen v rodinném domě. Pokud máte prostor v bytě, v klidu se můžete pustit do budování své vlastní šatny. Šatna by měla být oázou pro ženu ale i muže, kde se mohou věnovat jen sami sobě. Většina žen sní o své šatně od doby, co jako mladá viděla americké filmy, v kterých se hlavní hrdinky mohli pyšnit obrovskými a luxusně zařízenými šatnami. Tak proč neproměnit svůj sen ve skutečnost?

šatna

Co je nejdůležitější pro zařízení vaší šatny, jsou skříně. V těch budete mít uložené všechno nebo většinu svého oblečení, a proto by měli být prostorné, bytelné a hlavně kvalitní. Nepotřebujete skříně, které https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dbudov%25C3%25A1n%25C3%25AD budou sice levné, ale po nějaké době začnou vypadat opotřebovaně, být rozviklané a podobně. Vzhledem k tomu, že šatna je velmi specifická místnost, určitě byste měli investovat do skříní na míru. Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, podívejte se na skříně na míru Sten-skrine.cz. Můžete si navrhnout skříně dle svého uvážení, s odpovídajícím počtem polic či volného prostoru tak, aby vám do vaší šatny vyhovovaly.

Dále určitě pořiďte velké zrcadlo. Vzhledem k tomu, že se budete v šatně každý den oblékat a strojit, musíte vidět, jak vypadáte. Zrcadlo si můžete buď nechat zabudovat rovnou ve skříně, nebo si koupit zavěsitelné na zeď. Případně jde koupit i opěrné zrcadlo, které umístíte kdekoliv v šatně. Hlavně dbejte na to, aby bylo zrcadlo dostatečně velké, aby v něm byla vidět celá vaše postava.

šatník

Stojánky na boty si můžete pořídit či nemusíte. Záleží na tom, zda chcete mít své boty v šatně, nebo je necháte raději v předsíni. Jinak si můžete vybírat z mnoha druhů stojánků, skříněk či držáků, kam umístíte svou obuv. Nezapomeňte si taky pořídit odkládací prostor na doplňky, jako jsou třeba šperky, klobouky, šátky, ozdoby do vlasů. Pro pány se zase bude hodit odkládací prostor na kravaty, hodinky, manžetové knoflíčky, sluneční brýle a podobně.