Kryt na Huawei P30 Lite může být v pastelových barvách

Když se podíváte skrze leštěný křemen nebo jiný transparentní hranol, jak se s nimi v odlesku slunečních paprsků láme světlo a rozkládá na jednotlivá spektra, spatříte nádhernou duhu. Duha je také překrásný přírodní úkaz, kdy po dešti prosvítá slunce skrze mraky, a tehdy si rázem uvědomíme, že světlo jsou barvy a barvy jsou světlo.

žena s mobilem

Každá z barev vyzařuje svou vlnovou délku a hlavně působí na naši duši jako magnet. Barvy jsou přirozené každému z nás a nejvíce si to uvědomují děti, které se z nich dokážou radovat spontánně, zatímco my dospělí se tváříme někdy až příliš rezervovaně, a mnohdy také barvy odmítáme, což se projeví např. v návrzích bytových interiérů, kde převládá černá, šedá a barvy spíše zastřené, nepříliš výrazné.

Jsme však sami proti sobě, neboť barva je také energie, v barevném prostředí ji můžeme načerpat, zatímco tma a příliš šedi kolem nás vyvolává deprese.

Co o vás prozradí barva pouzdra na mobil

Bílá – velmi často ji lidé volí u flipových krytů na Huawei P30 Lite. Bílá obsahuje celé barevné (duhové) spektrum, sama o sobě je chladná, ale zároveň univerzální pro každou příležitost, ať už jdete třeba na svatební hostinu, anebo na ples.

mobil v ruce

Hnědá – flipová pouzdra se vyrábí z eko-kůže, která pravou kůži dokonale napodobuje a právě světle hnědá je nesmírně elegantní a pohledná. Hodí se pro muže i ženy každého věku, může ji mít školák i firemní manažer.

Růžová – je barvou lásky, něhy a empatie a již dávno neplatí, že se nehodí pro muže. Víte, že muži v době renesance nosili růžové košile naprosto záměrně? Proč si znovu renesanci neoživit právě dnes?

Zelená – záměrně zde upřednostníme hráškově zelenou před modrou a víte proč? Zelená je odrazem vnitřní pohody, klidu a míru v duši a zelenou potřebujeme v dnešní době snad ze všech barev nejvíce. Je velmi důležitá i pro posílení imunity, každá drobnost se počítá, takže i zelený obal na mobil může v tomto procesu sehrát svou pozitivní roli.