Podnikatelský úvěr hypotéka bez registru

Hledáte podnikatelský úvěr? Chtěli byste ručit nemovitostí a zároveň peníze využít jakýmkoliv způsobem? Nechcete, aby banka projížděla a kontrolovala registry, protože víte, že zřejmě máte záznam? Potřebujete půjčku získat jinde než od banky? Banky totiž vždy kontrolují registry a se záznamem Vám v žádném případě nikdy nepůjčí.

Pokud tedy hledáte právě nějakou vhodnou alternativu, tak tento druh podnikatelského úvěru se nazývá hypotéka bez registru.

Jedná se o nebankovní druh hypotéky pro všechny typy podnikatelů. V tomto případě se neřeší záznamy v registrech dlužníků. Neřeší se ani nízké daňové přiznání. Podnikatelé si tedy mohou kdykoliv požádat o úvěr. Ručí se nemovitostí a získáte až 70% z odhadu.

lupa

Ani v dnešním světě není tak úplně jednoduché najít optimální řešení daného problému. Například máme problémy ve firmě s financemi, nejsme si jistí, zdali nemáme záznam, takže jak to vyřešíme? Pomoci nám může právě hypotéka bez registru. U té si můžeme být jistí, že nevadí záznam a že můžeme ručit jakoukoliv nemovitostí. Zároveň veškeré peníze budeme mít ihned na účtu a můžeme s nimi naložit ve firmě podle uvážení, čili můžeme cokoliv zaplatit dokonce i běžné výdaje, hradit měsíční poplatky, nakupovat majetek, splácet dluhy, nedoplatky či řešit mnoho a mnoho dalších podobných problémů s financemi, abychom naše podnikání udrželi, jak se všeobecně říká, nad vodou.

ruka peníz

Splácet můžete až 30 let. Zajistíme nízkou úrokovou sazbu i nízkou hodnotu splátek. Žádné poplatky předem se nevybírají. Získáte až 70% z dohadu. Peníze budete mít hned na účtu a můžete s nimi naložit podle uvážení, podle toho, co zrovna potřebujete zaplatit.

U každého podnikatele je to individuální a proto se vždy snažíme dbát na všechny Vaše potřeby a řešit to bez zbytečných problémů a starostí. Těch máme každý víc než dost, proto je vyřízení úvěru velice snadné a také rychlé. Peníze máte na účtu třeba do druhého dne.