Reklamní předměty pro vodáky a výrobce vodáckého vybavení

Kdybyste chtěli začít vyrábět třeba nový typ plastové kánoe, která bude mít lepší jízdní vlastnosti, bude takřka nerozbitná, stabilní a bude spolehlivá desítky let a samozřejmě za velmi dobrou cenu, jistě byste byli rádi, aby se o vaší činnosti dozvědělo co nejvíce vodáků. A právě zde má své místo na trhu reklama. Ta televizní nám připadá mnohdy otravná a propagují se tu také výrobky, o něž nestojíme, a je to stále dokola na podobné téma, navíc je reklama v TV velmi drahá. Máte však jiné možnosti. Kromě oslovení na webových stránkách patřičné okruhy zájemců to můžete udělat reklamními předměty.

kánoe na vodě

Stačí vytvořit e-shop, případně mít kamennou pobočku a začít propagaci třeba tím, že budete nabízet ke svým výrobkům i ty reklamní, jako dar. Lidé ocení každou maličkost, ať je to tužka, sada pastelek, kšiltovka nebo pláštěnka, případně potisknout lze i typické vodácké předměty, jako je pádlo, lodní vak, transparentní držák na mapu a kilometráž, přílbu, záchrannou vestu atp.

dívka v mikině

Zvláštní a velmi účinný způsob reklamy může být i potisk triček a mikin. Pro vodáky nejčastější oblečení, které užijí na vodě prakticky každý den, tričko v parném letním dni, mikinu navečer u táboráku nebo v případě chladného počasí.

A co na trička a mikiny nechat vytisknout? Jistě vám nemusíme napovídat, že vaše firemní logo a nějaký trefný obrázek nebo fotku, ale trička můžete pojmout i jinak, netradičně, třeba k vašemu logu na prsou přidáte na záda výrazný nápis „Sázava“ a pod něj digitálním tiskem vytvořenou fotku peřejí Stvořidla, která nalákají řadu vodáků. Další triko může být koncipované jako „Lužnice“ s fotkou meandrů nad Rozvodím, peřejí pod Táborem nebo rybníka Rožmberk. Třetí tričko se může jmenovat „Vltava“ a vyzdobíte jej snadno některým z mnoha krásných motivů z horního toku u Lenory nebo širokými zalesněnými meandry pod Rožmberkem nad Vltavou.