Stylové dárky pro vašeho muže

Letní měsíce bývají zpravidla plné oslav. Ať už se jedná o narozeniny vašeho přítele, manžela nebo tatínka či sourozence, nebo třeba máte jiné příležitosti k letní oslavě, například výročí svatby, s dárky, které jsme pro vás vytipovali, si rozhodně ostudu neuříznete!

zabalený dárek

Ačkoli se může zdát, že kosmetické dárky jsou nutné zlo v případech, kdy nás zkrátka nic lepšího nenapadá, nemusí tomu tak být. Kosmetiku můžeme darovat i v jiné formě, než jako dárkový balíček pořízený v nejbližší drogerii. Stačí se více zaměřit na výrobce a potěšit muže naše života například produkty české značky, čímž podpoříme lokální výrobce, a ještě dopřejeme obdarovanému možnost si vyzkoušet nové a zajímavé produkty doslova na vlastní kůži.

Kromě kosmetiky se určitě nebojte darovat ani vůni, kterou je však potřeba vybrat velice pečlivě. Jednou stránkou našeho výběru je samozřejmě to, zda se daný typ vůně hodí k charakteru vašeho muže. Některé parfémy jsou příliš silné a jiné naopak až moc nevýrazné a jeho osobnost v nich nevynikne. Druhou stránkou, a nutno dodat, že možná tou zásadnější, je, aby parfém voněl i vám, protože budete přeci jenom s mužem v nejbližším kontaktu a daná vůně vám musí být příjemná.

rozlévání nápojů

Pokud si libujete v tom, aby dárky byly čistě mužského charakteru, doporučujeme sáhnout po zajímavém alkoholu. Skvělá je třeba kvalitní slivovice Lihovárek, ideálně samozřejmě také z české produkce. Kterýkoli alkohol, jež bude pro vašeho muže sváteční a dá si sklenku při opravdové relaxaci nebo pro navození pozitivní atmosféry, bude tou správnou volbou. Samozřejmě mějme na paměti i druh alkoholu, který konkrétně našemu partnerovi lahodí nejvíce. Nebo jej naopak můžete zlákat pro zkoušku něčeho nového, co by si sám nepořídil.

Podobně se to má i se zážitky. Nejlepší je darovat věc, která mu navodí vzpomínky. Proto neotálejte příliš dlouho s výběrem perfektního pobytu ve dvou, kde si užijete společné romantické chvíle. Ideální pobyt je jistě zážitkový, poznávací, v rámci kterého se třeba i společně něco naučíte, nebo objevíte nějaký nový koníček, kterému se budete moci do budoucna věnovat.