Vytvořte si malé moře u Vás doma

Vaše koupací zařízení si vyžaduje Vaši neustálou pozornost a péči. Je nutné stéle vodě dodávat všechny potřebné přípravky pro úpravu vody, aby byla vhodná ke koupání. K ošetření vody je stále nejvyužívanějším přípravkem chlor, který je k dostání v mnoha podobách. Můžete využít kapalného chloru nebo tablet, které mohou být jednosložkové či vícesložkové a pokud se je Vaše koupání vybaveno salinizační jednotkou, můžete k ošetření vody využívat sůl do bazénu.

Sůl do bazénunajdete v naší nabídce od několika dodavatelů v dokonalé potravinářské http://spolky.csvts.cz/cps/ čistotě zbavené všech nečistot, jodidů či železitých iontů. S použitím salinizační jednotky se díky elektrolýze dostává do vody čistý chlorid sodný, který dodá vodě dostatečnou dezinfekci a zbaví ji všech mikrobů a bakterií a to bez chlorového zápachu a dalších změn vlastností vody.

ochranné brýle

V naší nabídce najdete také mořskou sůl do bazénu, díky které můžete nejen dokonale ošetřit vodu ve Vašem koupání, ale také si díky ní můžete vytvořit zdravou mořskou vodu u Vás na zahradě. Nabízíme Vám tento přípravek také v dokonalé čistotě a kvalitě z chorvatského, italského či portugalského pobřeží od světově proslulých výrobců za velmi výhodných cenových podmínek.

Jistě dobře víte, jak skvělé účinky má mořská voda na pokožku plavců a jak může být prospěšná hlavně lidem s nejrůznějšími kožními problémy a tak zajisté oceníte, že už kvůli mořské vodě nemusíte jezdit tisíce kilometrů k moři, ale můžete si ji vytvořit u Vás doma a to nejen ve Vašem venkovním zahradním koupání, ale také klidně ve Vaší vaně.

rodinné radovánky

Každopádně při používání běžné i mořské soli do bazénu musíte myslet na to, že elektrolýza probíhající v salinizační jednotce samovolně zvyšuje hodnoty PH vody, a proto je důležité častěji provádět kontrolu vody za pomocí testeru a dodávat od vody dostatek přípravku pro snížení hodnot PH vody. Všechny tyto přípravky najdete v naší nabídce.