Z nabídky nebankovní hypotéky budete mít jistě radost

Po nebankovních hypotékách bez registru pátrá na internetu stále větší počet lidí a je to tím, že stále větší počet lidí má záznam ve svém registru dlužníků. Získat takový nepříjemný záznam je naprostá hračka a může se vám to podařit, aniž byste o tom věděli. Naopak zbavit se takového záznamu trvá poměrně dlouho, a po celá ta léta vám v žádné bance nikdo peníze nepůjčí.

drobné mince

Záznam v registru dlužníků na všechny banky působí jako červený hadr na býka. Jakmile ho máte, dveře všech bankovních domů se vám zavřou před nosem. Zoufáte si, že nedosáhnete na půjčku, kterou nutně potřebujete? Není to nutné, o půjčku můžete požádat i tak, ovšem pouze o tu v nebankovní podobě.

Mezi běžnou bankovní půjčkou a nebankovní hypotékou bez registru je rozdíl především v tom, za jakých podmínek je můžete získat. Jinak jsou vám nebankovní společnosti schopny nabídnout stejně výhodný úvěr, jako můžete mít v bance, dokonce s velice podobnou úrokovou mírou a dlouhou dobou splatnosti až třicet let. Ovšem pokud žádáte o hypotéku bez registru, počítejte s tím, že její úroky budou nepatrně vyšší, avšak pokud je ten záznam zanedbatelný a malý, můžete se těšit na ty nejnižší možné úroky, jaké vám nebankovní společnost může dát.

peníze

Každopádně počítejte s tím, že za všechny nebankovní úvěry se musíte zaručit nemovitostí. Nebankovní společnosti si tak kompenzují vyšší míru rizika, kterou podstupují tím, že vám poskytnou půjčku i ve složité životní situaci. Můžete se tak těšit na opravdu vstřícný úvěr ušitý na míru vašim potřebám a aktuálním možnostem, u kterého ani nižší příjmy, ani záznam v registru nemusejí vadit.
Stačí, když se za svou schopnost splácet zaručíte vhodnou nemovitostí podle vaší vlastní volby, od které se následně bude odvíjet výše částky, kterou vám nebankovní společnost (v závislosti na hodnotě nemovitosti) může poskytnout.